Про нас

Про
компанія
Культура ароматизації приміщень поширюється по всьому світу, так само і в Україні. Запах здатний будити, радувати, дивувати і хвилювати, вдихаючи новий зміст у повсякденні справи. Тому ми створили бренд Aromanty – витончені аромати для інтер’єру у формі спрею.

Ми створюємо аромати, які чарівним чином допоможуть вам змінити себе та простір навколо вас!

Особливості
наш продукт

Запахи бутикових ароматів – це вишукані, унікальні композиції, які створював і випробовував парфумер протягом 3 років, перш ніж потрапити до вас додому!

Перший і єдиний бренд ароматів у формі спрею в Україні.

Дозволяє регулювати інтенсивність, насиченість аромату, а також не ароматизувати приміщення, коли ви, наприклад, у відпустці.

Не викликає алергії, не залишає плям – високоякісна аромамасла на основі натуральних інгредієнтів і тривалий процес виготовлення є основою нашої неймовірної продукції.

Наше завдання
Покращуйте якість життя людей, відкривши доступ до чарівної сили ароматів!
Про наших
Сильна команда

Щоб створити та отримати повний зворотний зв’язок із завданням, ми спочатку сформували команду. Це не просто група професіоналів, які досягають мети. Кожен співробітник має можливість брати участь у вдосконаленні продукту, пропонувати свої ідеї, і таким чином ми з кожним днем стаємо кращими для вас.

Куди ми потрапимо
наше натхнення?

Для нас Ароманти – це як чарівні частинки, якими ви вдихаєте в повсякденному житті, які дарують вам енергію, відчуття чистоти, відкривають нові можливості для гармонійного та комфортного життя. Ідеї для нових букетів (ми їх називаємо елементами) дарує нам , наш клієнт.

Естетика в кожній пляшці
Віддаючи перевагу естетиці в деталях, Aromanty вражає чарівною гармонією чистих запахів, сучасним дизайном флакона. Аромати стійкі без зайвої нав'язливості. Оцінюючи продукцію нашої компанії, ви можете ще раз переконатися, що головними тригерами команди є: повна відданість улюбленій справі, творчість та натхнення, а також розробка авторського парфуму для турботи про вас і ваших близьких. завдяки приємній атмосфері в будинку, офісі чи квартирі.
purple
red
blue
green
white